Jiangsu Mittel Çelik Sanayi Limited Şirketi

Paslanmaz Çelik Levha / Levha / Bobin / Yuvarlak, Düz, Açı Bar / Paslanmaz çelik her türlü kaynağı Dikişsiz boru / kaynaklı boru / Dirsek / Flanş / Galvanizli Sac / levha / rulo / karbon çelik ürünleri, Nikel Taban.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Sertifika
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
Bu kalitesi çok iyi .şunu bu firma ile ccooperate devam edecek EUROPURE kalitesi aynıdır, ikinci dereceden l Bu şirketi satın olduğunu.

—— Andrew Greg - Türkiye

200 ton Paslanmaz çelik sac 10 Ekim 2014 tarihinde geldi, kalite çok iyi, teslim süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslı

—— Mechile Kilar Pazı - Brazial

Yıllarca Bu Fabrikayla İşbirliği Yaptık, Her Şey Çok İyi Gider! Bu Fabrikadan Beğen!

—— Tony Hilton - Polonya

Bu, Mittel'den aldığımız Thrid Zamanımız, Kalite Çok Eşya, Bu Güvenilir Fabrikayı Bulduğumuza sevindik

—— Natalya Ugay-Rusya

Kalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu firma ile uzun vadeli iş yapmak istiyoruz

—— Pongpol Pluemsati-Tayland

Ben sohbet şimdi

JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED
Ambar Rolls Warehouse Export Loading Container açı çelik Fabrika Meetting Client Visit Factory With Client Business Talking Meet Client

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Mittel Steel
No. Çalışanları : 200~500
Yıllık satış : 80Millen-100 Millen
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%
Firmamız Mittel Çelik Sanayi Limited 1998 yılından bu yana inşa, 2002 yılında ihracat bölümünü kurmak, 12 yıllık ihracat experience.After 16 yıl var geliştirmek firmamız olgun, güçlü, saygın bir şirket haline geliyor. Fırtınada daha iyi olabileceğimizi düşünüyoruz.

Mittel, paslanmaz çelik ve karbon çeliğin işlenmesi, satışı ve teknik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış tanınmış modern kapsamlı bir çelik servis kuruluşudur. Dünya'nın birinci sınıf çelik işleme ekipmanları, modern fiziksel ve kimyasal test merkezi ve "kesme, kesme, yüzey bitirme, şekillendirme, kaynak işlemleri ve hassas sac" olarak 7 işlem platformuna sahiptir . 2015 yılında 3234 çalışanıyla satışlar 1,39 milyon ton paslanmaz çelik ve 7 bin ton karbon çeliğin satıldığı 18 milyar RMB'ye ulaştı, 2,09 milyon ton paslanmaz çelik ve 0,61 milyon ton karbon çeliği işlendi.

Daming, Wuxi, Hangzhou, Wuhan, Tianjin, Taiyuan, Jingjiang, Zibo ve Tai'an'da 8 işleme merkezine sahiptir. Ve 2 derin işleme merkezi, Mittel Heavy Industry & Mittel Metal Technology. Ningbo, Şanghay ve Wuxi Qianzhou'daki 9 şube, vb. Dünyadaki ünlü tedarikçilerin ve Çin'deki en büyük ve en eksiksiz nokta platformunun sahibi olan Mittel, tanınmış "imalat sanayiinde çelik işleme ve dağıtım merkezi" ve "Spot paslanmaz çelik ve karbon çeliği için" zincir süpermarket "

2006 yılından bu yana, Mittel, üst üste 500 yıl boyunca imalat sanayiinde Çin'in en büyük 500 girişimcisidir. Mittel, 2015 yılında 299. sırada yer aldı. Mittel, Çin Metal Malzeme Sirkülasyon Derneği Paslanmaz Çelik Şubesi tarafından "Çin'in En İyi 10 Paslanmaz Çelik Sirkülasyon İşletmesinin 1 Numaralı" ödülüne layık görüldü. Mittel, ISO 9001: 2008 kalite belgesini başarıyla geçerek 4A Lojistik Şirketi'nin onur unvanını kazandı. Mittel International, birkaç yıl süren hızlı gelişmeden sonra Sinopec'in lastik tek tedarikçisi, Çin Basınç Gemisi Derneği, Çin Nükleer Enerji Birliği, Çin Asansör Birliği, Çin İçecek Sanayi Birliği ve Çin Gaz Birliği üyesi, Jiangsu Province Petrokimya ekipmanları sanayi birliğinin başkan yardımcısı ve başkan yardımcısı birliği.

1 Aralık 2010 tarihinde Mittel, Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası'nda resmen listeye girdi ve Çin'de paslanmaz çelik işleme ve imalat sanayisinin ilk listelenen şirketi oldu. Mittel'in işi, geleneksel endüstriden, petrokimya, yeni enerji, biyo-farmasötik, elektronik iletişim, özel gemi, demiryolu taşımacılığı ve havacılık endüstrisi gibi Mittel'in çeşitli parçalar ve yarı parçalar tedarik edebildiği gibi gelişmiş alanlara doğru genişledi. imalat.

Dünyanın önde gelen ve yerli çelik işleme servis girişimini kurmayı hedefleyen Mittel, çelik derin işleme geliştirmeyi hızlandırdı, işleme ve dağıtım kümelenmesini kurdu ve endüstriyel zinciri genişletti. 1.000 Mu'dan fazla bir alanı ve 2.000.000.000.00 RMB'lik bir yatırımla Jingjiang projesi inşaat aşamasındadır ve Mittel, yeni bir modern çelik teknolojik parkı olmaya çalışacak bir tesis kurmaya adamalıdır.

İletişim bilgileri
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

İlgili kişi: Mr. Gao Ben

Tel: +86-18068357371

Faks: 86-0510-88680060

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)