Ana sayfa ÜrünlerPaslanmaz çelik Dikişsiz boru

Hastelloy B2 Boru / Dekorasyon İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru

Sertifika
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
Müşteri yorumları
Bu kalitesi çok iyi .şunu bu firma ile ccooperate devam edecek EUROPURE kalitesi aynıdır, ikinci dereceden l Bu şirketi satın olduğunu.

—— Andrew Greg - Türkiye

200 ton Paslanmaz çelik sac 10 Ekim 2014 tarihinde geldi, kalite çok iyi, teslim süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslı

—— Mechile Kilar Pazı - Brazial

Yıllarca Bu Fabrikayla İşbirliği Yaptık, Her Şey Çok İyi Gider! Bu Fabrikadan Beğen!

—— Tony Hilton - Polonya

Bu, Mittel'den aldığımız Thrid Zamanımız, Kalite Çok Eşya, Bu Güvenilir Fabrikayı Bulduğumuza sevindik

—— Natalya Ugay-Rusya

Kalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu firma ile uzun vadeli iş yapmak istiyoruz

—— Pongpol Pluemsati-Tayland

Ben sohbet şimdi

Hastelloy B2 Boru / Dekorasyon İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru

Çin Hastelloy B2 Boru / Dekorasyon İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Tedarikçi
Hastelloy B2 Boru / Dekorasyon İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Tedarikçi Hastelloy B2 Boru / Dekorasyon İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Tedarikçi Hastelloy B2 Boru / Dekorasyon İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Tedarikçi

Büyük resim :  Hastelloy B2 Boru / Dekorasyon İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: SHANXI
Marka adı: Tisco
Sertifika: ISO
Model numarası: Hastelloy B2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 TON
Fiyat: USD 28/KG
Ambalaj bilgileri: Paketler halinde, kontrplak durumlarda, su geçirmez paketli ahşap kutular veya müşteri olarak gerekl
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 20t / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Dikişsiz ve kaynaklı Marka adı: Tisco
Lehçe: Saten, Parlak veya Ayna Uygulama: Dekorasyon, sanayi
Bölüm şekli: İçi Boş Yuvarlak Kalite: Yüksek

Hastelloy B2 Boru Hastelloy B2 Kompozisyon HASTELLOY Alaşım B-2 UNS N10665 Boru

Hastelloy B2 (UNS N10665) Ni 68, Mo 28, Fe 2, Co 1, Cr 1 Tanım

Ni 68, Mo 28, Fe 2, Cr 1, C 0.02 Mn 1.0

Yüksek Performanslı Alaşımlar Hastelloy B2'yi şu an stoklar ve üretir: Bar, gevşek bobin, levha / levha, bağlantı elemanları. Bu sınıfta teklif talep edin.

genel bakış

Hastelloy B2, hidrojen klorür gazı ve sülfürik, asetik ve fosforik asitler gibi indirgenmiş ortamlara karşı önemli direnç gösteren bir nikel-molibden alaşımıdır. Hastelloy B2, saf sülfürik aside ve bir dizi oksitleyici olmayan aside karşı dirençlidir. Alaşım, oksitleyici ortamlarda veya ortamı azaltmada oksitleyici kirleticilerin bulunduğu durumlarda kullanılmamalıdır. Hidroklorik asit içeren bir sistemde demir veya bakır bulunduğu yerde alaşım B2 kullanıldığında erken ertelenme meydana gelebilir.

Endüstri kullanıcıları, geniş bir yelpazedeki organik asitlere karşı direnç ve klorür kaynaklı stres-korozyona karşı çatlamaya dirençlidir.

Hastelloy B2, kaynaktan etkilenen zonda tane sınır karbid çökeltilerinin oluşumuna karşı dirençli olarak, kaynaklı haldeki çoğu kimyasal işlem uygulamaları için uygun hale getirir. Isı etkilenen kaynak bölgeleri, üniform korozyon direnci sağlamak için, karbürlerin ve diğer fazların çökelmesini azaltır.
Alaşım B2 aynı zamanda çukurlaşma ve gerilme korozyon çatlağına karşı mükemmel dayanıklılığa sahiptir.

Uygulamalar

Hidroklorik asit, alüminyum klorür katalizörleri ve diğer indirgeyici kimyasallara karşı üstün direnç. İnert ve vakum atmosferlerinde mükemmel yüksek sıcaklık mukavemeti.

Hastelloy B2, kimyasal çevreyi azaltan ekipman taşıma için özellikle uygun bir nikel-molibden alaşımdır.

Kimyasal proses endüstrisinde sülfürik, fosforik, hidroklorik ve asetik asit içeren uygulamalar. Sıcaklık kullanımları ortam sıcaklığına bağlı olarak ortamlara bağlı olarak 1500 ° F dereceye kadar değişir (lütfen teknik tavsiye için arayınız).

Kimya

Kimyasal Gereklilikler

Ni

Mo

Fe

Cr

C

Si

Mn

maksimum

Bal.

30.0

2.0

1.0

0.02

0.10

1.0

Min

26,0

Çekme Verileri

Mekanik Mülkiyet Koşulları

Nihai Çekme

Verim Mukavemeti (% 0,2 OS)

Elong. %

R / A

Sertlik Rockwell

Min 110 Ksi 51 KSi 40
maksimum
Min 760 MPa 350 MPa
maksimum

Özellikler

UNS

UNS N10665

Bar

ASTM B335 ASME SB335

Tel

yaprak

ASTM B333

Plaka

ASTM B333 ASME SB333

uydurma

ASTM B366 ASME SB366

dövme

ASTM B564

Kaynak Teli

A5.14 ERNiMo-7

Kaynak Elektrotları

ASME SFA 5.11 (ENiMo-7) AWS A5.11 (ENiMo-7)

Dikişsiz Boru / Boru

ASTM B622 ASME SB622

Kaynaklı boru

ASTM B619 ASME SB619

Kaynaklı Boru

ASTM B626 ASME SB626

Çıplak Kaynaklı Çubuklar

ASME SFA 5.14 (ENiMo-7)

gürültü

2,4617

şekillendirilebilirlik
Hastelloy B2 sertleşir, ancak uygun tedbirler alındığında oluşabilir. 1950 ° F'da ısıyla muamele edilen durumda levha (0.063 "kalınlık) hızlı söndürülür ve ortalama 0,77" veya 14,5 mm'lik bir olsen bardak derinliği bulunur.

Kaynak
Hastelloy B2, kaynaktan etkilenen zonda tane sınır karbid çökeltilerinin oluşumuna karşı dirençli olarak, kaynaklı haldeki çoğu kimyasal işlem uygulamaları için uygun hale getirir. Isı etkilenen kaynak bölgeleri, üniform korozyon direnci sağlamak için, karbürlerin ve diğer fazların çökelmesini azaltır.

talaşlı

İşlenebilirlik Derecelendirmeleri

Hastelloy B2 gibi nikel ve kobalt baz korozyon, sıcaklık ve aşınmaya dirençli alaşımlar, talaşlı imalat sırasında orta dereceden zorluya kadar sınıflandırılır, ancak bu alaşımların tatmin edici oranlarda klasik üretim yöntemleri kullanılarak işlenebileceği vurgulanmalıdır. İşleme sırasında bu alaşımlar hızla sertleşir, kesim esnasında yüksek ısı üretir, kesici alet yüzeyine kaynak yapar ve yüksek kesilme direncinden ötürü metal çıkarmaya karşı yüksek direnç sunar. Talaş kaldırma işlemleri sırasında dikkate alınması gereken kilit noktalar şunlardır:

KAPASİTE - Makine mümkün olduğunca sert ve aşırı yüklenmiş olmalıdır.
Dayanıklılık - İş parçası ve aleti sert tutulmalıdır. Takım çıkıntısını en aza indirin.
TAKIM KESKİNLİĞİ - Araçların her zaman keskin olduğundan emin olun. Keskinleştirilmiş aletlere gereklilik dışında düzenli aralıklarla değiştirin. 0,015 inçlik aşınma toprağı sıkıcı bir araç olarak kabul edilir.
ARAÇLAR - Çoğu işleme işlemi için pozitif tırmık açısı aletleri kullanın. Aralıklı kesimler ve ağır stok çıkarımı için negatif tırmık açılı araçlar düşünülmelidir. Çoğu uygulamada karbür uçlu aletler önerilmektedir. Düşük üretim hızlarıyla yüksek hızlı aletler kullanılabilir ve aralıklı kesimler için genellikle önerilir.
POZİTİF BÜYÜKLER - Pozitif kesme eylemini sürdürmek için ağır, sürekli besleme kullanın. Besleme yavaşlar ve takım kesimde kalırsa, iş sertleşmesi oluşur, takım ömrü bozulur ve yakın toleranslar imkansızdır.
YAĞLAMA - yağlayıcılar arzu edilir, özellikle çözünür yağlar karbür takım kullanıldığında önerilir. Ayrıntılı işleme parametreleri Tablo 16 ve 17'de sunulmaktadır. Genel plazma kesme önerileri Tablo 18'de sunulmuştur.

Tablo 16
ÖNERİLEN TAKIM ÇEŞİTLERİ VE İŞLEME KOŞULLARI
Operasyonlar Karpit Aletleri
Sertleşme, ciddi kesinti Tornalama veya Yüz Yönlendirme C-2 ve C-3 derecesi: Negatif tirfik kare kesici uç, 45 derece SCEA1, 1/32 inç burun yarıçapı. Alet tutucu: 5 derece negatif. arka tırmık, 5 derece neg. yan rake. Hız: 30-50 sfm, 0,004-0,008 inç yem, 0,50 inç kesim derinliği. Kuru 2, yağ 3 veya su bazlı soğutma sıvısı4.
Normal kaba kesme Dönme veya Karşılaşma C-2 veya C-3 derecesi: Negatif oran kareli ek, 45 derece SCEA, burun yarıçapında 1/32. Alet tutucu: 5 derece negatif. arka tırmık, 5 derece neg. yan rake. Hız: Kurulum sertliğine bağlı olarak 90 sfm, 0,010 inç ilerleme, 0,50 inç derinlikte kesim. Kuru, yağ veya su bazlı soğutma sıvısı.
Binaların Dönme veya Karşılaşma C-2 veya C-3 derecesi: Pozitif komisyonlu kare ekleme, mümkünse, 45 derece SCEA, 1/32 inç burun yarıçapı. Alet tutucu: 5 derece poz. arka tırmık, 5 derece poz. yan rake. Hız: 95-110 sfm, 0.005-0.007 inç yem, 0.040 inç kesim derinliği. Kuru veya su bazlı soğutma sıvısı.
Kaba Delik C-2 veya C-3 sınıfı: Ekleme tipi sondaj çubuğu, mümkün olan en büyük SCEA ve 1/16 inç burun yarıçaplı standart pozitif tırmık araçlarını kullanın. Lehimli alet çubuðu varsa, 0 derece geri tepmek, 10 derece pozlama eði. yan raket, 1/32 inç burun yarıçapı ve en büyük SCEA. Hız: Kurulum sertliğine bağlı olarak 70 sfm, 0.005-0.008 inç besleme, 1/8 inç kesim derinliği. Kuru, yağ veya su bazlı soğutma sıvısı.
Sondajı Bitir C-2 veya C-3 sınıfı: Ekleme tipi çubuklarda standart pozitif tırmık araçlarını kullanın. Zımpara aletleri, bitirme tornalama ve dış tezgahlarda olduğu gibi sırt eğimi dışında 0 derecede en iyisi olabilir. Hız: Beslemede 95-110 sfm, 0.002-0.004. Su bazlı soğutma sıvısı.
Notlar:
1 SCEA - Aletin yan kesici kenarı açısı veya kurşun açısı.

2 Kuru kesmenin önerildiği herhangi bir noktada, alete yönlendirilen hava püskürtücüsü, takım ömründe önemli artışlar sağlayabilir. Su bazlı bir soğutucu buğu da etkili olabilir.

3 Yağ soğutma sıvısı, yüksek kaliteli katkı maddeleri içeren, sülfoklorize edilmiş bir yağ olmalıdır. 50 ila 125 SSU arasında 100 ° F'de viskozite.

4 Su bazlı soğutma sıvısı, üstün nitelikli, sülfoklorize suda çözünür yağ veya aşırı basınç katkıları içeren kimyasal emülsiyon olmalıdır. 15: 1 karışım yapmak için su ile seyreltin. Su bazlı soğutma sıvısı kesintili kesimlerde karbür aletlerinin kırılmasına ve çabuk bozulmasına neden olabilir.

Tablo 17
ÖNERİLEN TAKIM ÇEŞİTLERİ VE İŞLEME KOŞULLARI
Operasyonlar Karpit Aletleri
Yüz Frezeleme Karbür genellikle başarılı değil, C-derecesi işe yarayabilir. Pozitif eksenel ve radyal komisyon, 45 derece köşe açısı, 10 derece boşaltma açısı kullanın. Hız: 50-60 sfm. Besleme: 0.005-0.008 inç Yağ ya da su bazlı soğutma maddeleri, karbür kesici dişlerin termal şok hasarını azaltacaktır.
Uç Frezeleme Önerilmez, ancak C-2 dereceleri iyi kurulumlarda başarılı olabilir. Pozitif komisyon kullanın. Hız: 50-60 sfm. Besleme: Yüksek hızlı çelik ile aynı. Yağ ya da su bazlı soğutma maddeleri, termal şok hasarını azaltacaktır.
delme C-2 notu tavsiye edilmez, ancak uçlu matkaplar sert bir kurulumda büyük bir derinliğe sahip değilse başarılı olabilir. Baskı azaltmak için ağ inceltilmelidir. Nokta üzerine 135 derecelik bir açı kullanın. Silah matkabı kullanılabilir. Hız: 50 sfm. Yağ veya su bazlı soğutma sıvısı. Bazı kurulumlarda soğutucu besleme karbür uçlu matkaplar ekonomik olabilir.
oyma C-2 veya C-3 derecesi: Uçlu raybalar önerilir, katı karbür raybalar iyi bir kurulum gerektirir. Takım geometrisi yüksek hızlı çelik ile aynı. Hız: 50 sfm. Besleme: Yüksek hızlı çelik ile aynı.
dokunulduğunda Önerilmez, makine iplikleri veya rulo şeklinde olmalıdır.
Elektrik deşarj makinası Alaşımlar herhangi bir geleneksel elektrik boşaltma işleme sistemi (EDM) veya tel (EDM) kullanılarak kolayca kesilebilir.
Notlar:
5 M-40 serisi Yüksek Hızlı Çelikler, yazma anında M-41, M-42, M-43, M-44, M-45 ve M-46'yı içerir. Diğerleri eklenebilir ve eşit derecede uygun olmalıdır.

6 Yağ soğutucu aşırı basınç katkı maddeleri ile üstün kaliteli, sülfoklorize edilmiş bir yağ olmalıdır. 50 ila 125 SSU arasında 100 derecede bir viskozite.

7 Su bazlı soğutma sıvısı, üstün kalite, sülfoklorize suda çözünür yağ veya aşırı basınç katkıları ile kimyasal emülsiyon olmalıdır. 15: 1 karışım yapmak için su ile seyreltin.

Tablo 18
Plazma Ark Kesimi
Hastelloy B2, herhangi bir klasik plazma ark kesme sistemi kullanılarak kesilebilir. En iyi ark kalitesi, argon ve hidrojen gazlarının bir karışımı kullanılarak elde edilir. Azot gazı hidrojen gazları için ikame edilebilir, ancak kesim kalitesi biraz bozulur. Bu alaşımları plazma kesiminde mağaza havası veya oksijen içeren gazlardan kaçınılmalıdır.

Ürün resmi:

Paketleme ve nakliye:

İletişim bilgileri
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

İlgili kişi: Gao Ben

Tel: +8618068357371

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)