Jiangsu Mittel Çelik Sanayi Limited Şirketi

Paslanmaz Çelik Levha / Levha / Bobin / Yuvarlak, Düz, Açı Bar / Paslanmaz çelik her türlü kaynağı Dikişsiz boru / kaynaklı boru / Dirsek / Flanş / Galvanizli Sac / levha / rulo / karbon çelik ürünleri, Nikel Taban.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Haberler

Ticaretin gerginliklerine neden olmayan kalite odaklı

Sertifika
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
Bu kalitesi çok iyi .şunu bu firma ile ccooperate devam edecek EUROPURE kalitesi aynıdır, ikinci dereceden l Bu şirketi satın olduğunu.

—— Andrew Greg - Türkiye

200 ton Paslanmaz çelik sac 10 Ekim 2014 tarihinde geldi, kalite çok iyi, teslim süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslı

—— Mechile Kilar Pazı - Brazial

Yıllarca Bu Fabrikayla İşbirliği Yaptık, Her Şey Çok İyi Gider! Bu Fabrikadan Beğen!

—— Tony Hilton - Polonya

Bu, Mittel'den aldığımız Thrid Zamanımız, Kalite Çok Eşya, Bu Güvenilir Fabrikayı Bulduğumuza sevindik

—— Natalya Ugay-Rusya

Kalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu firma ile uzun vadeli iş yapmak istiyoruz

—— Pongpol Pluemsati-Tayland

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Ticaretin gerginliklerine neden olmayan kalite odaklı
Ticaretin gerginliklerine neden olmayan kalite odaklı
Taiyuan Iron and Steel Group Co Ltd, Çin-Amerika Birleşik Devletleri ticaret gerilimlerinden ve küresel ticaret korumacılığından gelen baskılara karşı koymak için ürün kalitesi ve çeşitliliğini arz yanlısı reform ve yoğun inovasyon yoluyla geliştiriyor.

Çelik üreticilerinin geleneksel pazarlarındaki payı hala yüksek ve şirkete göre değer zincirinin orta ila yüksek ucuna geçiş yaparak yeni pazarlara hızla giriyor.

Taiyuan Iron and Steel, ürünlerinin çok azını ABD'ye ihraç ediyor ve bu nedenle devam eden ticaret sürtünmesinden etkilenmiyor, şirketin tanıtım departmanının yöneticisi Wang Fasheng.

Wang, “İhracatımızı güçlendiren yeni ürünler geliştirmenin yanı sıra, Kemer ve Karayolu Girişimi ile ilgili ülkeler ve bölgelerdeki en fazla talepleri karşılıyoruz” dedi.

Ocak-Haziran ayları arasında şirketin geliştirdiği yeni ürün sayısı yıllık bazda yüzde 18,2 oranında artmıştır. Yeni paslanmaz çelik ürünler yüzde 40 arttı. Çelik ihracatı, bir önceki yıla göre% 10.76 artarken, paslanmaz çelik ihracatı% 5,47 arttı.

Şirketle birlikte kalite kontrol müdürü Liao Xi, "Şu anda sadece 0,02 milimetre kalınlığında özel bir paslanmaz çelik folyo üretebilen, ancak 600 mm genişlikte olabilen dünyanın tek çelik üreticisi konumundayız." Dedi.

Ağustos ayının başlarında şirket, ABD konglomera GE'ye bir dizi yüksek mukavemetli çelik ürünü ihraç etti. Hindistan'da bir hidroelektrik enerji projesinin yapımında kullanılacaktır.

Pengerang, Malezya'da, Petronas olarak bilinen devlet petrol ve gaz şirketi Petroliam Nasional Berhad, bir rafineri ve petrokimya entegre kalkınma projesi geliştiriyor. Projenin devasa düşük sıcaklıklı kimyasal depolama tanklarını inşa etmek için kullanılan yüksek kaliteli paslanmaz çelik, Taiyuan Iron & Steel'den.

Proje ayrıca, Çin çelik devi ile BRI ile ilgili ülkeler ve bölgelerdeki talebi karşılamak için stratejisinin altını çiziyor. Ürün tasarımından teknoloji desteğine kadar çok yönlü hizmetlere odaklanır.

Şirketin uluslararası pazarlamasından sorumlu olan Zhang Teng, şirketin özelleştirilmiş spesifikasyonları, malzeme işleme ve teslimatını içeren paketlenmiş çözümleri uyarlamak için özel bir ekip topladı.

Bu yılın ilk yarısında, şirket, Malezya, Polonya ve Brezilya gibi BRI pazarlarına rekor yüksek 2.500 mt'luk bir çelik ihraç etti.

Ülkenin yüksek voltajlı güç şebekesi yükseltmesinde kullanılan topraklama iletkenlerini yapmak için Fildişi Sahili'ne yüksek kaliteli saf demir ihraç etti.

Ayrıca, yüksek kaliteli nikel bazlı alaşımlı ürünler geliştirdi ve ürünleri Avrupa'ya ihraç etti.

Taiyuan Iron & Steel, demir-çelik endüstrisi danışmanlığı Mysteel ile bilgi direktörü Xu Xiangchun, pek çok Çinli çelik şirketinin farklı dış pazar koşullarıyla karşı karşıya kalması için ürünlerini yüksek kaliteli pazar taleplerini karşılayacak şekilde geliştirmek ve uyarlamak için sayısız adım attı. .com.

Çin-ABD ticaret gerilimlerine rağmen şirketin bu yılki ihracatındaki artışın, yüksek ürün ve hizmet kalitesiyle değil, ucuz fiyatlarla müşterilere nasıl ulaştığını gösterdiğini söyledi.

Pub Zaman : 2018-11-06 17:32:10 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

İlgili kişi: Mr. Gao Ben

Tel: +86-18068357371

Faks: 86-0510-88680060

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)