Jiangsu Mittel Çelik Sanayi Limited Şirketi

Paslanmaz Çelik Levha / Levha / Bobin / Yuvarlak, Düz, Açı Bar / Paslanmaz çelik her türlü kaynağı Dikişsiz boru / kaynaklı boru / Dirsek / Flanş / Galvanizli Sac / levha / rulo / karbon çelik ürünleri, Nikel Taban.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Haberler

Yüksek tarifeler ABD'yi, AB'nin yapısal sorunlarını çözmeyecek

Sertifika
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
iyi kalite Paslanmaz çelik levhalar satış için
Bu kalitesi çok iyi .şunu bu firma ile ccooperate devam edecek EUROPURE kalitesi aynıdır, ikinci dereceden l Bu şirketi satın olduğunu.

—— Andrew Greg - Türkiye

200 ton Paslanmaz çelik sac 10 Ekim 2014 tarihinde geldi, kalite çok iyi, teslim süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslı

—— Mechile Kilar Pazı - Brazial

Yıllarca Bu Fabrikayla İşbirliği Yaptık, Her Şey Çok İyi Gider! Bu Fabrikadan Beğen!

—— Tony Hilton - Polonya

Bu, Mittel'den aldığımız Thrid Zamanımız, Kalite Çok Eşya, Bu Güvenilir Fabrikayı Bulduğumuza sevindik

—— Natalya Ugay-Rusya

Kalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu firma ile uzun vadeli iş yapmak istiyoruz

—— Pongpol Pluemsati-Tayland

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Yüksek tarifeler ABD'yi, AB'nin yapısal sorunlarını çözmeyecek
Yüksek tarifeler ABD'yi, AB'nin yapısal sorunlarını çözmeyecek
6 Mart'ta, Avrupa Komisyonu, mevcut anti-damping tarifelerini yüzde 48,3'ten yüzde 71.9'a, Çin dikişsiz boru ve paslanmaz çelik borulara beş yıl daha uzatmaya karar verdi. Bir gün sonra AK, daha yüksek bir seviyeye ulaştı ve ABD Başkanı Donald Trump’a yüzde 25’e varan oranlarda gümrük vergisi ve yüzde 10’luk alüminyum ithalatına karşı “Dünya Ticaret Örgütü kurallarına uygun olarak orantılı ve tam olarak” misilleme yapmaya hazır olduğunu belirtti. Kanada ve Meksika’dakiler hariç.

ABD'nin tarifeleri ABD ekonomisini “korumak” için empoze etmeden önce, Avrupa Birliği, iki tarafın müttefik ve güvenlik ortağı olduğu için Avrupa bloğunu hedefler listesinden çıkarmaya çağırıyordu.

ABD'nin hareketine tepki olarak, AB ve Çin gibi çelik üretim ekonomileri ABD ihracatına yönelik ithalat vergileri alma tehdidinde bulundu. Ayrıca Çin, AK'nin Çin dikişsiz boru ve paslanmaz çelik borulara yönelik tarifeleri uzatma kararına karşı harekete geçmeyi düşünebilir. ABD de Çin'i hedef alıyorsa, misillemenin bedeli de yüksek olacaktır.

Bir ticaret savaşının yükselen tehdidi Çinli bir deyişe şunları hatırlatıyor: Başkalarına ne yapmasını istemediğini başkalarına yapma.

AB ve ABD, Çin'in çelik üretim kapasitesini azaltma çabalarını kabul etmeden aşırı düzeltici önlemler aldılar. Dünyanın en büyük ve gelişmiş ekonomileri olan AB ve ABD, küresel ekonominin istikrarını korumak için gerekli küresel sorumluluklarını yerine getirmelidir. Bunun yerine, özellikle ekonomik alanda küresel yönetişimi tehdit ediyor gibi görünüyorlar.

Bu, ABD'de ortaya çıkan küresel mali krizin 10. yılı oldu ve kısa bir süre sonra AB'nin borç krizi tarafından takip edildi. Finansal kriz, G20 liderlerinin ticari korumacı önlemlere başvurmayacakları ve gerektiğinde teşvik paketlerini uygulamaya geçirecekleri konusunda bir fikir birliğine varmalarını istedi.
Çin, istikrarını sağlamak için dünya ekonomisine katkıda bulunacak döviz rezervlerinin ve diğer kaynakların bir kısmını enjekte etti. Ayrıca, küresel ekonomik büyümenin yüzde 30'undan fazlasına katkıda bulunmak ve küresel güveni artırmak için ekonomik teşvik tedbirleri uyguladı.

Son yıllarda, 1 milyondan fazla Çinli işçi, küresel mutabakatı karşılamak için çelik aşırı kapasitelerinin azalması nedeniyle çelik sektörünü terk etti. Yıllar boyunca Çin, ithalat ve iç tüketimi artırmak için önlemler alarak, ihracat ve yatırım odaklı büyümeden kalite ve yenilik odaklı büyümeye kadar ekonomisini yeniden dengelemek için sürekli çaba harcıyor. Yeniden dengeleme çabaları, AB ve ABD gibi ihracatçılara büyük faydalar getirecek. Nitekim, Çin'in önde gelen ticaret ortaklarından yaptığı ithalat, ihracatı çok daha hızlı bir şekilde artmıştır.

Bu nedenle, Çin'in kaydettiği ilerleme dünyanın geri kalanı, özellikle ABD ve AB tarafından memnuniyetle karşılanmalı ve teşvik edilmelidir. Ve şimdi dünya ekonomisinin normale döndüğü görülüyor, ABD ve AB buna zarar vermek yerine onu sürdürmek için daha fazla çaba sarf etmeli. AB ve ABD'nin sorunlarının üstesinden gelmek için yapabileceği en iyi şey, onları çok taraflı ve iki taraflı forumlarda tartışmaktır.

Geçtiğimiz on yılda, dünyanın en büyük ekonomileri küresel ve yerel sorunlara çözüm bulmak için görüşmelerde bulundular ve korumacılığa ve cezai tedbirlerin kullanılmasına son vermeye karar verdiler.

Küresel ekonomide gidişat zorlaştığı zaman, en büyük ekonomiler karşılıklı olarak faydalı anlaşmalar yapmaya ve uygulamaya karar verdiler. Küresel ekonominin toparlanmaya başladığı bir zamanda, karşılıklı olarak faydalı anlaşmaları onurlandırmak daha kolay olmalıydı. Bir krizle başa çıkmak için kolektif bilgeliğin sonuçları unutulmamalıdır.

Bu nedenle, AB ve ABD'nin, Çin ürünlerinde daha yüksek tarifeleri tokatlayarak ve bunun yerine küresel pazarda rekabet güçlerini geliştirmek için yapısal reformlara odaklanarak ticaret korumacı önlemler almayı durdurdukları uzun zamandır.

Pub Zaman : 2018-11-06 17:38:08 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

İlgili kişi: Mr. Gao Ben

Tel: +86-18068357371

Faks: 86-0510-88680060

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)