Mesaj gönder
Ana sayfa

JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED şirket Profili

şirket Profili
Jiangsu Mittel Çelik Sanayi Limited Şirketi, Şangay yakınlarındaki Wuxi şehrinde yer almaktadır. Wuxi Şangay (BAO ÇELİK), Zhangjiagang (ZPSS), Ningbo (BAO XIN), KUN SHAN (DKSS), mükemmel coğrafi konumu ve uygun su, kara ve hava taşımacılığının tadını yakın. Wuxi, Çin'in en büyük paslanmaz sac, levha ve rulo tedarik merkezleri oldu. Jiangsu Mittel Çelik Sanayi Limited Şirketi 1998 yılında kuruldu. Wuxi endüstriyel sınıf Paslanmaz Çelik ürünleri ve türevleri en büyük stokçular ve üreticilerinden biri olarak, biz her ay 50000 ton stok tutmak, böylece hızlı bir şekilde teslim mal olabilir.

Firmamız Shanxi Taigang Iron & Steel CO, dahil olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışından birçok çelik fabrikasına soğuk / sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik levhalar, paslanmaz çelik rulolar ve paslanmaz çelik levha tedarik etmektedir. Ltd (TISCO) Zhangjiagang Pohang (ZPSS), Şangay BAO ÇELİK, Ningbo Baoxin ve Tayvan bölgesinde çelik fabrikaları, Çin Halk Cumhuriyeti ve yabancı ülkeler ve bölgeler.

Uzun vadeli iş kollarımız 201.202.304 (1.4301) .304L.316.316L (1.4404) .430.409L, 309S, 310S (1.4845) .317L.904L.S31803 (1.4462) .S32750.S32760, Finish: 2B, BA , YOK HAYIR. 1 HAYIR. 4, HL, 8K ve benzeri ... Bu arada, firmamız ayrıca ev yapımı ve ithal orta ve kalın levhalar, galvanizli ve karbon çelik ürünleri uzun vadeli tedarik ile uğraşmaktadır.

"Önce kalite ve öncelikli müşteri" ilkesine bağlı kalarak firmamız ülke çapında ev aletleri, asansör, sofra, süs eşyası, tank ve makine üreticilerine uzun vadeli hizmet sunacaktır. Herhangi bir zamanda, çeşitli özelliklerde hassas buzlu wiredrawing, 8K ayna kaplama ve yağsız tahta yağ aşınması sunabiliriz. Tam olarak işlenmiş ürünler, yüksek kalite için gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Şirketimiz dağıtım ve depolamayı entegre eden modern bir kuruluştur.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte dünyanın dört bir yanındaki yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Firmamız Mittel Çelik Sanayi Limited 1998 yılından bu yana inşa, 2002 yılında ihracat bölümünü kurmak, 12 yıllık ihracat experience.After 16 yıl var geliştirmek firmamız olgun, güçlü, saygın bir şirket haline geliyor. Fırtınada daha iyi olabileceğimizi düşünüyoruz.

Mittel, paslanmaz çelik ve karbon çeliğin işlenmesi, satışı ve teknik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış tanınmış modern kapsamlı bir çelik servis kuruluşudur. Dünya'nın birinci sınıf çelik işleme ekipmanları, modern fiziksel ve kimyasal test merkezi ve "kesme, kesme, yüzey bitirme, şekillendirme, kaynak işlemleri ve hassas sac" olarak 7 işlem platformuna sahiptir . 2015 yılında 3234 çalışanıyla satışlar 1,39 milyon ton paslanmaz çelik ve 7 bin ton karbon çeliğin satıldığı 18 milyar RMB'ye ulaştı, 2,09 milyon ton paslanmaz çelik ve 0,61 milyon ton karbon çeliği işlendi.

Daming, Wuxi, Hangzhou, Wuhan, Tianjin, Taiyuan, Jingjiang, Zibo ve Tai'an'da 8 işleme merkezine sahiptir. Ve 2 derin işleme merkezi, Mittel Heavy Industry & Mittel Metal Technology. Ningbo, Şanghay ve Wuxi Qianzhou'daki 9 şube, vb. Dünyadaki ünlü tedarikçilerin ve Çin'deki en büyük ve en eksiksiz nokta platformunun sahibi olan Mittel, tanınmış "imalat sanayiinde çelik işleme ve dağıtım merkezi" ve "Spot paslanmaz çelik ve karbon çeliği için" zincir süpermarket "

2006 yılından bu yana, Mittel, üst üste 500 yıl boyunca imalat sanayiinde Çin'in en büyük 500 girişimcisidir. Mittel, 2015 yılında 299. sırada yer aldı. Mittel, Çin Metal Malzeme Sirkülasyon Derneği Paslanmaz Çelik Şubesi tarafından "Çin'in En İyi 10 Paslanmaz Çelik Sirkülasyon İşletmesinin 1 Numaralı" ödülüne layık görüldü. Mittel, ISO 9001: 2008 kalite belgesini başarıyla geçerek 4A Lojistik Şirketi'nin onur unvanını kazandı. Mittel International, birkaç yıl süren hızlı gelişmeden sonra Sinopec'in lastik tek tedarikçisi, Çin Basınç Gemisi Derneği, Çin Nükleer Enerji Birliği, Çin Asansör Birliği, Çin İçecek Sanayi Birliği ve Çin Gaz Birliği üyesi, Jiangsu Province Petrokimya ekipmanları sanayi birliğinin başkan yardımcısı ve başkan yardımcısı birliği.

1 Aralık 2010 tarihinde Mittel, Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası'nda resmen listeye girdi ve Çin'de paslanmaz çelik işleme ve imalat sanayisinin ilk listelenen şirketi oldu. Mittel'in işi, geleneksel endüstriden, petrokimya, yeni enerji, biyo-farmasötik, elektronik iletişim, özel gemi, demiryolu taşımacılığı ve havacılık endüstrisi gibi Mittel'in çeşitli parçalar ve yarı parçalar tedarik edebildiği gibi gelişmiş alanlara doğru genişledi. imalat.

Dünyanın önde gelen ve yerli çelik işleme servis girişimini kurmayı hedefleyen Mittel, çelik derin işleme geliştirmeyi hızlandırdı, işleme ve dağıtım kümelenmesini kurdu ve endüstriyel zinciri genişletti. 1.000 Mu'dan fazla bir alanı ve 2.000.000.000.00 RMB'lik bir yatırımla Jingjiang projesi inşaat aşamasındadır ve Mittel, yeni bir modern çelik teknolojik parkı olmaya çalışacak bir tesis kurmaya adamalıdır.

JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Mittel Steel

No. Çalışanları : 200~500

Yıllık satış : 80Millen-100 Millen

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Sertifikalar Çin JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Sertifikalar Çin JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Sertifikalar Çin JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Sertifikalar