Mesaj gönder
Ana sayfa

JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Fabrika turu

Sertifika
Çin JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Sertifikalar
Çin JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu kalitesi çok iyi .şunu bu firma ile ccooperate devam edecek EUROPURE kalitesi aynıdır, ikinci dereceden l Bu şirketi satın olduğunu.

—— Andrew Greg - Türkiye

200 ton Paslanmaz çelik sac 10 Ekim 2014 tarihinde geldi, kalite çok iyi, teslim süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslı

—— Mechile Kilar Pazı - Brazial

Yıllarca Bu Fabrikayla İşbirliği Yaptık, Her Şey Çok İyi Gider! Bu Fabrikadan Beğen!

—— Tony Hilton - Polonya

Bu, Mittel'den aldığımız Thrid Zamanımız, Kalite Çok Eşya, Bu Güvenilir Fabrikayı Bulduğumuza sevindik

—— Natalya Ugay-Rusya

Kalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu firma ile uzun vadeli iş yapmak istiyoruz

—— Pongpol Pluemsati-Tayland

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  JIANGSU MITTEL INDUSTRIAL LIMITED , standart ve standart olmayan ürünleri ihtiyaç duyulan müşteriler olarak tedarik edebilir. Hizmetimiz şunları içerir:

  • Gerekli müşteri olarak standart boyut ve standart dışı ürünler üretin.
  • Ürünlerimizi su jeti ile kesme, testere kesim, lazer kesim ile her ebatta kesmek.
  • Bükme, kaynaklama gibi diğer süreç hizmetlerini sağlayabiliriz. ısı tedavisi.
  • Malzemeyi hazırlamak için hızlı ve kısa teslim süresi ile
  • Logo / mark / packings ürün servisi bizim için mevcuttur.
  • Çin'de ünlü üretici, ODM / OEM en kaliteli.

  精密 裁剪 平台 / 纵剪 设备 (16 台)

  裁剪 平台 始建 于 2003 年, 目前 公司 拥有 来自 意大利, 韩国 和 台湾 等 先进 的 剪切 设备 三 十余 台, 实现 从 冷轧 到 热轧, 从 窄带 到 超宽 板材 的 全面 加工 能力, 可以满足 不同客户 需求 的 加工 要求.

  加工范围 参 数 备注
  宽度 范围 12-2150mm

  设备 特点:

  可加工 毛边 大卷

  冷轧: 30T

  热轧: 40T

  当 厚度 14mm 时, 最大 抗拉强度 700MPa.

  厚度 范围 0.1-14.00mm
  分 条 精度 ± 0.5mm
  现有 设备 数量 16 台

  设备简介

  8 裁剪 平台 纵剪 设备 现有 16 台 , 分别 地区 引进 、 台湾 等 或 T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8应用, 板 面 无 划伤 保护 等 优势 功能.

  精密 裁剪 平台 / 横 剪 设备 (23 台)

  设备参数

  裁剪 平台 始建 于 2003 年, 目前 公司 拥有 来自 意大利, 韩国 和 台湾 等 先进 的 剪切 设备 三 十余 台, 实现 从 冷轧 到 热轧, 从 窄带 到 超宽 板材 的 全面 加工 能力, 可以满足 不同客户 需求 的 加工 要求.

  加工范围 参 数 备 注
  宽度 范围 100-2150mm

  设备 特点:

  可加工 毛边 大卷

  冷轧: 30T

  热轧: 40T

  太原 加工 中心 高 强度 钢 开平 线:

  ~ 3.0 ~ 25,4 * 2200 mm

  Mm MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP MP

  长度 范围 300-150000mm
  厚度 范围 0.2-25.4mm
  现有 设备 数量 23 台

  设备简介

  精密 裁剪 平台 横 剪 设备 现有 23 台, 分别 从 意大利, 韩国, 台湾 等 国家 或 地区 引进. 最大 上 卷 重量 40T, 具备 附 纸, 附 膜 功能, 拥有 国内 唯一 的 中厚板 斜切 横 剪 设备. 可 消除% 65 左右 的 板 形 缺陷 (如 边 波浪, 腹 波浪, 翘曲, 横 弯 等) 堆垛 功能.:. 气垫 式 垛 板, 翻板 架 堆垛, 拍板 功能 具有 加工 精度 高, 消除原材料 应用, 板 面 保护 等 优势 功能.

  激光 切割 设备

  设备参数

  切割下料平台拥有来自德国,日本,美国,瑞典等先进的等离子切割,水切割,激光切割,火焰切割,锯床等设备.在拓宽加工范围,延伸加工领域,提高加工精度的同时,实现套料加工,多手段切割,集约化生产,满足客户多样化加工需求,全面提升生产加工能力,帮助客户节约产品成本.

  设备名称
  加工厚度
  设备数量
  激光 切割 1.0-20mm 12

  设备简介

  激光切割设备共有12台,分别引进自日本,德国,瑞士.其中德国引进的一台光纤切割设备为全球最领先的激光切割设备,另一台激光切割设备为双头设备,具有更高的效益.公司创意性的将三台设备架设在同一工作台,使长度拓展至48米,单台机器有效切割长度32米.

  激光切割速度快,自动化程度高.切缝窄,热影响区小,工件局部变形小,对于加工要求精度高,加工厚度大的超长度板或工期要求快的业务具有很大的优势.

 • OEM / ODM

  E-posta Doğrudan Pazarlama :

  Doğrudan e-posta pazarlama , reklamların hedeflenen bir alıcı listesine gönderildiği e-posta tabanlı kampanyaların bir biçimidir. Metin, HTML veya zengin medya olabilecek tema öğeleri, normal e-posta iletilerinden Web tabanlı reklamlar gibi görünür.

  bizim e-postamız gaoben2012@hotmail.com

 • Ar-Ge
  Araştırma ve Geliştirme - Ar-Ge

  bizim paslanmaz çelik sac ve bobin TISCO, çin'deki büyük paslanmaz çelik fabrikası

  İleri Süreç Teknolojisi

  İleri ferritik paslanmaz çelik için knowhow
  Düşük nikel içermeyen veya içermeyen ferritik paslanmaz çelik, düşük ısı genleşme faktörüne, iyi ısı iletkenliğine ve mükemmel stres korozyon direncine sahip, enerji açısından etkin bir malzemedir. Birçok uygulamada östenitik paslanmaz çelik ve karbon çeliğin yerine kullanılır. TISCO, Çin çelik endüstrisini, 30'dan fazla kaliteyi ve küresel olarak en geniş soğuk haddelenmiş ferritik paslanmaz çelik şeridi kapsayan 5 serisi ferritik paslanmaz çeliğin gelişimine öncülük ediyor. Şirket, pazarlardaki farklı talepleri karşılamak için demiryolu taşımacılığı, araç, koinaj, beyaz eşya ve diğer bazı önemli sektörler de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için bu tip ürünleri başarılı bir şekilde geliştirmiştir.

  N bazlı paslanmaz çelik için knowhow
  Nitrojen içeren paslanmaz çelik, yüksek mukavemeti ve mükemmel korozyon direnciyle iyi bilinmektedir. Maliyetin düşürülmesi bakımından, azotun, paslanmaz çelikte pahalı metal Nikel için bir yedek olarak kullanılması önemli bir eğilim olmuştur. TISCO tarafından üretilen nitrojen esaslı paslanmaz çelik, su koruma, salma, yağ, gemi gibi yaygın olarak kullanılan levha, soğuk haddelenmiş rulo, filmaşin, kütük ve dikişsiz boru, inşaat demiri vb. bina, köprü, demiryolu, nükleer, milli savunma ve askeri projeler.

  Paslanmaz çelik cüruf işleme teknolojisi --- kuru yöntem
  TISCO, güçlü glutinositesi, zayıf manyetizmaları ve soğuma sırasında dağılma olasılığından dolayı tedavi edilmesi zor olan paslanmaz çelik cürufu yeniden kullanmak için temiz bir arıtma ve enerji geri kazanım teknolojisi geliştirdi. Bu teknolojinin geliştirilmesi ve uygulanması, uzun bir süre paslanmaz çelik endüstrisini kısıtlayan bir darboğaz olan atık cürufunun kirlilik sorununu çözmektedir. Islak işlem yöntemiyle karşılaştırıldığında, kuru yöntem ton cürufu başına su tüketimini 1.0 tondan 0.4 tona kadar önemli ölçüde azaltır. Çin çelik endüstrisi için paslanmaz çelik cürufunun arıtılmasına ve tekrar kullanılmasına güvenilir bir referans olarak duruyor.
  Üst düzey ürünler

  Nükleer Kullanım için Çelik
  Çin'deki nükleer reaktörleri üretebilen tek üretici olan TISCO, ülkenin nükleer makinelerinin önemli parçaları için baskın bir tedarikçi haline gelmiştir. Şirket, 2014 yılında üçüncü nesil nükleer güç CAP1000 projesine ve Çin'in bağımsız fikri mülkiyet hakkına sahip olduğu CAP1400 projesinin yanı sıra paslanmaz çelik kaplama levha için paslanmaz çelik için paslanmaz çelik tedarikçisi olarak sektöre liderlik ediyor. su deposu kapağı paneli için enjeksiyon tankı ve 2101 dubleks paslanmaz çelik.

  Güç istasyonu kazan için dikişsiz paslanmaz çelik boru
  TISCO, TP347HFG, TP310S ve Inconel alaşımı tarafından başarıyla geliştirilen kazan boru ürünleri, Çin Standardizasyon Komitesi tarafından Kazan ve Basınçlı Kaplar, Çin Makine Sanayi Federasyonu ve Çin'deki en büyük üç kazan üreticisi tarafından onaylanmış ve kabul edilmiştir. Bu ürünler, ithal edilmiş ürünlerin yerini kısmen alacak şekilde piyasaya sürülmüş ve pazara sunulmuştur. Şirket aynı zamanda Çin'de ilk kez başarıyla denenmiş iki tip 700 ℃ ekstra süper kritik kazan borusu, 740H / 617B yüksek dereceli nikel bazlı dikişsiz boruları küçük çaplı olarak üretmiştir.

  High-end sondaj bileziği için çelik
  TISCO, manyetik olmayan sondaj yaka çeliğini bağımsız olarak geliştirdi, malzemeyi bir seri ürün haline getirdi ve Çin'deki diğer çelik oyunculardan önce uygulamaya koydu. Kötü ısı işlenebilirliğinin önündeki engelleri aşarak, TISCO, Çin yüksek mukavemetli, düşük manyetik geçirgenliğe ve korozyona katkıda bulunan süper yüksek N içeriğine (6,000ppm) sahip manyetik olmayan sondaj yaka çeliğinin istikrarlı üretiminde Çin çelik endüstrisine liderlik etmiştir. direnç ve yorulma direnci. Bu tür malzemeler denizaşırı ülkelerden ithal ediliyordu.

  Trans-okyanus köprüsü için paslanmaz çelik inşaat demiri
  Ulusal okyanus ekonomisi stratejisinin önemli bir parçası olarak, Hong Kong-Zhuhai-Makao Köprüsü, 120 yıllık bir ömür boyu, toplam uzunluğu 50 km, trans-okyanus kısmı 35 km uzunluğunda ve 8 deprem karşıtı sınıf olarak tasarlanmıştır. Böyle bir tasarım beklentisine ulaşmak için köprünün inşasında kullanılan inşaat demiri, mekanik özellikler ve korozyona karşı direnç açısından oldukça gereklidir. TISCO, dubleks paslanmaz çelik inşaat demiri için tüm istekliler arasında onurlu bir şekilde seçildi ve 10.000 tondan fazla ürünün kaliteli bir şekilde teslim edilmesini zamanında tamamladı.

  Ferritik ısıya dayanıklı çelik
  Yüksek sıcaklıktaki anti-oksidasyon özelliğinden ötürü, ferritik ısıya dayanıklı çelik esas olarak, kazan ve elektrik santrali gibi yüksek sıcaklıklı ortamlarda kullanılır. Bu malzemenin geliştirilmesinde öncü olan TISCO, 5mm'lik plakanın denemesinde başarıya ulaşmadan önce çok sayıda deney ve test gerçekleştirdi ve bu malzemenin ilk üreticisi oldu.
  Teknoloji ve Bilim Alanında Başarılar

  “Onikinci beş yıllık strateji dönemi” boyunca TISCO, il düzeyinde veya üst düzeydeki teknoloji ve bilim başarılarında toplam 58 ödül aldı. Özellikle, “gelişmiş ferritik paslanmaz çelik ve seri ürünlerin geliştirilmesi”, “hammadde olarak sıcak metal ile paslanmaz çelik sürecinin geliştirilmesi ve inovasyonu” ve diğer 4 başarıya, “Bilim ve Teknoloji İlerleme Ulusal Ödülü” verildi; “Ince kırmızı manyetit ve 22 milyon ton / fayda sağlayan ekipmanın yapılandırılması için faydalanma süreci” ve diğer 25 başarıya Metalurji Bilim ve Teknoloji Ödülü verildi; “Datong-Qinhuangdao Hattı için Alüminyum Alaşımlı C80 ve Paslanmaz Çelik C80B Ağır Yük Kömür Açık Vagonları” Çin Demiryolu Bilimi ve Teknolojisi Ödülü'ne layık görülmüştür; “Batıdan Doğu Faz II'ye kadar Gaz İletim Projesi için kalın X80 bobinin geliştirilmesi ve uygulanması” ve diğer 24 başarıya Shanxi İl Bilim ve Teknoloji Ödülleri verildi.

İletişim bilgileri
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

İlgili kişi: Mr. Gao Ben

Tel: +86-18068357371

Faks: 86-0510-88680060

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)